Welcome, visitor! [ Register | Login

Sveiciens tev, ciemiņ, kurš ir šeit iemaldījies..

Ad Listings Forums Nautilus – other Languages // Non-English Discussions Latvian – Latviešu valoda Sveiciens tev, ciemiņ, kurš ir šeit iemaldījies..

This topic contains 3 replies, has 3 voices, and was last updated by  maxxo 2 years, 1 month ago.

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
  • Author

H – Lust Jobs Tech Support
    Admin
    • Topics: 68
    • Replies: 239
    • Total Posts: 307
    3 pts

čau, čau, peļauju, ka esi iemaldījies Lust Jobs lapā no googles vai kāda no sociālajiem tīkliem.. interesanti, ko tu tur meklēji? 😉

ok, mani sauc Helmuts un tu esi nonācis mājaslapā, kuras pamatprodukts ir > starptautisks pieaugušo izklaides industrijas sludinājumu dēlis <

cik maksā šeit ievietot sludinājumus? 🙂 bezmaksas (es pelnu naudu ar maksas baneriem).

papildus tam, šeit var atrst sludinājumus, kur tiek meklēti cilvēki, kas vēlas nopelnīt, strādājot pieaugušo izklaides industrijas nišā, piemēram, mājas lapu izstrādātāji, pārdevēji, online mārketeri u.tml.

vēlāk Lust Jobs ir pārkļuvis par lielāku platformu un jau sevī iever arī pieaugušo izklaides industrijas biznesa forumu kurā tad esi tu.

tas tā – 2 vārdos 🙂

.. galvenais ir tas, ka Lust Jobs palīdz atrast darbu vai pretēji darbiniekus pieaugušo industrijā, vai arī pelnīt vairāk naudas kā online mārketinga speciālistam.

un vēlreiz – mani sauc Helmuts (bildē 2. no kreisās puses – garākais), dzīvoju Lielbritānijā, sākotnēji esmu no Jelgavas un esmu cilvēks, kurš izveidoja LustJobs.com tālajā 2013. gada janvārī.

Paul Raymond Publications Awards 2016

vēlies ko pajautāt? 🙂

#26458 Score: 0

jimmy22
    Participant
    • Topics: 11
    • Replies: 20
    • Total Posts: 31
    1 pt

Awesome pics jebkad, bet mums ir vajadzīgi jauni vairāk atdzist attēli ar meitenēm

#27400 Score: 0

H – Lust Jobs Tech Support
    Admin
    • Topics: 68
    • Replies: 239
    • Total Posts: 307
    3 pts

@jimmy22 🙂 vēl bildes? 😉

ok, šis tas no Amsterdamas pasākumiem:

Helmuts - Lust Jobs - Amsterdam

#27664 Score: 0

maxxo
    Participant
    • Topics: 7
    • Replies: 13
    • Total Posts: 20
    3 pts

to sauc par dzīvi baudīt btw tas ir kluba vai personas telpa??

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)

You must be logged in to reply to this topic.